Skip To Main Content

Late Bus 1

Arlington & Lexington

3:30 Late Bus #1

Time Location Town
3:30 PM MINUTEMAN TECH LEXINGTON
3:36 PM BEDFORD ST & N HANCOCK ST @ MOBIL LEXINGTON
3:39 PM MASSACHUSETTS AVE & WALTHAM ST LEXINGTON
3:41 PM MARRETT RD & WALTHAM ST @ DUNKIN DONUTS LEXINGTON
3:46 PM LOWELL ST & MAPLE ST LEXINGTON
3:51 PM 422 SUMMER ST @ ED BURNS ARENA ARLINGTON
3:52 PM BRATTLE ST & MASSACHUSETTS AVE ARLINGTON
3:54 PM JASON ST & MASSACHUSETTS AVE ARLINGTON
3:57 PM LAKE ST & MASSACHUSETTS AVE ARLINGTON
3:59 PM FREMONT ST & N UNION ST ARLINGTON
4:03 PM COLUMBIA RD & MYSTIC ST ARLINGTON